TV Reklāma

No idejas līdz reklāmas rullīša filmēšanai un demonstrēšanai izvēlētajai auditorijai piemērotākajos TV kanālos.

Reklāma TV

Video Filmēšana

Reklāma Interneta TV

Kampaņu Izstrāde

Reklāma Televīzijā

Sasniedz savu mērķauditoriju izmantojot reklāmas iespējas televīzijā.

Mēs parūpēsimies par visu nepieciešamo, lai īstenotu tavu ideju par reklāmas raidīšanu populārākajos TV kanālos, tavai mērķauditorijai atbilstošā laikā.

Sadarbojoties ar lielākajiem TV pārraidītājiem Latvijā nodrošinām augstas kvalitātes reklāmu izstrādi un translēšanu.

Video Filmēšana

Atbilstoši tava uzņēmuma vajadzībām un visām kvalitātes prasībām nodrošinām profesionālus video uzņemšanas pakalpojumus t.i. video uzņēmšana, montāža un adaptācija, animāciju izstrāde, audio ierakstīšana, producēšana, sadarbības ar aktieriem.

Producešana

Tev ir ideja? Mēs zinām kā to īstenot!

Mūsu reklāmas komanda parūpēsies ar kvalitatīvu reklāmas producēšanu, lai nodrošinātu iespējami labākā rezultāta sasniegšanu nepārmaksājot par nepārdomātiem sarežģījumiem reklāmas video uzņēmšanas procesā.

Aktieru Piesaiste

Reklāmas video filmēšanas vajadzībām nodrošinām sadarbību ar pieredzējušiem un labi pazīstamiem aktieriem, kā arī nodrošinām otrā plāna aktieru piesaisti.

Pēc nepieciešamības sadarbību ar aktieriem video reklāmās iespējams apvienot ar citu reklāmas materialu izstrādi, lai veidotu visaptverošas reklāmas kampaņas.

Filmēšana

Nodrošinām profesionālus video filmēšanas pakalpojumus visdāžādākajos apstākļos.

Mūsu video reklāmas komandas speciālisti parūpēsies par visas nepieciešamās tehnikas izmantošanu, lai nodrošinātu augstas kvalitātes video uzņēmšanu neatkarīgi no vietas un laikapstākļiem.

Pēcapstrāde un pielāgošana

Profesionāla video montāža un pēcapstrāde, animāciju izveide un pielāgošana uzņemtajam video, kā arī video materiālu adaptācija dažādām reklāmas izvietošanas prasībām, nezaudējot uzņemtā video kvalitāti.

Reklāma Interneta TV

Lai sasniegtu vēlamo mērķauditoriju iespējams reklāmu nepieciešams izvietot interneta TV portālos.

Sadarbojoties ar lielākajiem interneta TV portāliem Latvijā nodrošinām reklāmas kampaņu realizāciju, kas ļaus sasniegti tavam uzņēmuma atbilstošu auditoriju, nepārmaksājot par reklāmas raidīšanu, kas nesasniedz tavus potenciālos klientus.

Kampaņu Izstrāde

Lai veiksmīgu sasniegtu mērķauditoriju un potenciālos klientus konvertētu reālos, maksājošos klientus, reklāmu TV vai interneta TV nepieciešams iekļaut plašākā reklāmas kampaņā.

Mūsu reklāmas speciālistu komanda ieteiks labākos risinājums TV reklāmas apvienošanai ar citiem medijiem, lai garantētu labāko rezultātu sasniegšanu.

Pieteikties TV Reklāmas Izstrādei

Biežāk Uzdotie Jautājumi

Atrodi atbildes uz mums biežāk uzdotajiem jautājumiem. Tomēr ja joprojām ir kādas neskaidrības, sazinies ar mūsu reklāmas speciālistiem, lai uzzinātu vairāk.

Cik maksā reklāma televīzijā?

Cena par reklāmas izvietošanu televīzija ir atkarīgā no kanāliem, kuros reklāma tiks raidīta, kā arī reklāmas raidīšanas laika.

Tāpat kopējo kampaņas cenu ietekmēs reklāmas rullīša filmēšana un pielāgošana.

Cik ilgi notiek reklāma rullīša filmēšana?

No idejas līdz realitātei reklāmas rullīti iespējams izveidot nedēļas laikā. Tomēr lielākajā daļā gadījuma tas aizņem ilgāku laiku, jo nepieciešama filmēšanas vietu saskaņošana, aktieru piesaiste utt.