SEO Optimizācija

Pielāgo mājaslapu meklētājrīku prasībām un padari to lietotājiem draudzīgāku, lai iegūtu augstākas pozīcijas meklēšanas rezultātos.

Mājaslapas Audits

Atslēgvārdu Analīze

On-Site SEO

Off-Site SEO

Mājaslapas Audits

Lai nodrošinātu kvalitatīvu un reālajai situācijai atbilstošu mājaslapas optimizāciju (Search Engine Optimization – SEO), nepieciešams veikt jūsu pašreizējās mājalapas auditu. Mūsu komandas speciālisti pārbaudīs jūsu mājaslapas atbilstību meklētājrīku prasībām un balstoties uz audita rezultātiem izstrādās SEO stratēģiju.

Atslēgvārdu un Konkurentu Analīze

Viena no svarīgakajām SEO sastāvdaļām ir atslēgvārdu un tavas mājaslapas konkurentu analīze. Tās rezultāti ļaus izveidot veiksmīgu ilgtermiņa stratēģiju, kas balstīta uz potenciālo klientu interesēm.

Lai iegūtu augstākās pozīcijas Google un citu meklētājrīku rezultātos nepieciešams mājaslapu pielāgot biežāk lietotajiem atslēgvārdiem un nodrošināt, ka mājaslapa ir lietotājiem draudzīga: nodrošina atbilstošas informācija iegūšanu, ielādējas nekavējoties un ļauj iegūt pieeju vēlamajam produktam vai pakalpojumam.

On-Site SEO

Veiksmīgas SEO optimizācijas pamatā ir svarīgāko SEO ietekmējošo faktoru sakārtošana mājaslapā.

Balstoties uz atslēgvārdu un konkurentu analīzē iegūtajiem rezultātiem nepieciešams sekmīgi izmantot svarīgākos atslēgvārdu tekstā un lapu aprakstos. Vienlaikus uzlabojot mājaslapas ielādes ātrumu un lietošana ērtumu.

Off-Site SEO

Lai ilgtermiņā nodrošinātu vēlamo rezultātu augstāko pozīciju iegūšanā meklēšanas rezultātos nepieciešams veikt dažādas darbības “ārpus” mājaslapas, kas jūsu vietni padara ievērojami kvalitatīvāku meklētājrīku “skatījumā”.

Šī aktivitāšu kopumā pamats ir ienāko saišu veidošana (Link Bulding), no citām vietnēm.

Mūsu SEO speciālisti nodrošina augstas kvalitātes Off-Site SEO izpildi ilgtermiņā, izmanojot tehniku, kas sniedz vēlamo rezultātu un nenodara ilgtermiņa kaitējumu jūsu mājaslapai.

Pieteikties Mājaslapas SEO Auditam

Biežāk Uzdotie Jautājumi

Ja tev radušies kādi jautājumi, iespējams atbildi atradīsi starp mums biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Kā iegūt pirmo vietu Google meklēšanas rezultātos?

Augstāko pozīciju iegūšana Google un citu meklētājrīku rezultātos ir sarežģīts un laikietilpīgs process, kura pamatā ir SEO (Angļu: Search Engine Optimization).

Lai sekmīgi veicinātu augstāku pozīciju iegūšanu meklēšanas rezultātos pēc konkrētiem atslēgvārdiem SEO pamatprincipus ieteicams ieviest mājaslapā jau tās izstrādes laikā.

Kāpēc nepieciešama mājaslapas optimizācija?

Augstāko pozīciju iegūšana meklēšanas rezultātos izmantojot tava uzņēmuma produktam vai pakalpojumam atbilstošus atslēgvārdu var nodrošināt būtisku mājaslapas apmeklētaju plūsmas pieaugumu, kas nozīmē, ka iespējams ievērojami palielināt pārdošanas apjomu, netērējot līdzekļus par maksas reklāmu izvietošanu.