Reklāma Internetā

Lai palielinātu klientu plūsmu un pārdošanas apjomu, arī Tavam uzņēmumam ir nepieciešama reklāma internetā.

Sociālie tīkli

Interneta mediji

Reklāmu Izstrāde

Biežāk Uzdotie Jautājumi

Reklāma Sociālajos Tīklos

Sociālo tīklu mārketings pedējo gadu laikā ir kļuvis par vienu no svarīgākajiem reklāmas kampaņu instrumentiem. Līdz ar to būtisku pieaugusi cīņa par uzņēmuma sekotājiem sociālo tīklu platformās.

Lai sekmīgi izmantotu reklāmas iespējas sociālajos tīklos nepieciešama precīza mērķauditorijas definēšana, kas ļaus izvēlēties atbilstošāko sociālo tīklu un reklāmas veidu.

Mūsu reklāmas speciālistu komanda piedāvā reklāmas kampaņu īstenošanu no idejas līdz mērķauditorijas konvertēšanai maksājošos klientos.

Facebook Reklāma

Reklāmas Facebook tiek veidotas un pārvaldītas izmantojot reklāmas platformu, kas nodrošina labāku rezultātu sasniegšanu nekā izmantojot vienkāršu ierakstu boostošanu, kas paceļ ierakstu augstās laika līnijā, tomēr nenes vēlamo rezultātu.

Facrbook reklāms platformas rīki ļaus veiksmīgi sasniegt jaunus klientus un nodrošinās esošo klientu atkārtotu piesaisti.

Reklāma Instagram

Viens no efektīvākajiem risinājumiem zīmola atpazīstamības uzlabošanai ir foto un video publicēšana Instagram. Vēl jo vairāk, izmantojot reklāmas iespējas Instagram vidē, uzņēmuma profila sekotājus iespējams veiksmīgi konvertēt maksājošos klientos.

Mūsu reklāmas speciālistu pieredze ļauj īstenot iedvesmojošas un radošas reklāmas kampaņas, kas ļauj potenciālos klientus veiksmīgi uzrunāt nepārmaksājot par reklāmas neefektīvu izmantošanu.

Youtube Reklāma

Mūsu video reklāmas speciālistu komanda parūpēsies par visu nepieciešamo, lai veiksmīgi īstenotu reklāmas kampaņas Youtube vidē, ko ik dienas apmeklē aptuveni 800 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju.

Pēc nepieciešamības veiksim video filmēšanu un pielāgošanu tehniskajām prasībām, kā arī konfigurēsim kampaņu, lai sasniegtu jūsu uzņēmuma piedāvājumam atbilstošāko auditoriju.

Reklāma interneta medijos

Sasniedz sev vēlamo mērķauditoriju izmantojot reklāmas izvietošanas iespējas lielākajos interneta medijos.

Mūsu reklāmas speciālisti palīdzēs noteikt mērķauditorijai piemērotākos portālus un parūpēsies par reklāmas izvietošanu lasītākajos ziņu un video satura portālos.

Reklāma ziņu portālos

Izmanto iespēju izvietot reklāmu populārākajos zinu portālos Latvijā.

Reklāmas izvietošana ziņu portālos iespējama dažādos formātos un laikos, dodot iespēju precīzi definēt un sasniegt tava uzņēmuma mērķauditoriju.

Interneta TV reklāma

No idejas līdz rezultātam.

Mēs parūpēsimies par visu nepieciešamo no reklāmas video filmēšanas līdz reklāmas izvietošanai interneta TV portālos, lai tavs uzņēmums varētu precīzi uzrunāt vēlamo mērķauditoriju.

Reklāmas Materiālu Izstrāde

Definētajai mērķauditorijai un izvēlētajai reklāmas platformai atbilstošu reklāmas materiālu izstrāde.

Mūsu reklāmas komandas grafiskā dizaina speciālisti un audiovizuālo materiālu izstrādes speciālisti parūpēsies par krāšņu un efektīvu reklāmas materiālu sagatavošanu.

Pieteikties Interneta Reklāmas Izstrādei

Biežāk Uzdotie Jautājumi

Radušies jautājumi par reklāmas iespējām internetā? Uzzini vairāk iepazīstoties ar atbildēm uz mūsu speciālistiem biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Kāda ir Facebook reklāmas cena?

Reklāmas cenu Facebook nosaka dažādi faktori, kuru jāņem vērā veidojot reklāmas kampaņu, līdz ar to noteikt konkrētu cenu par reklāmas izvietošanu Facebook būs iespējams mūsu speciālistiem tuvāk iepazīstoties ar tava uzņēmuma mērķauditoriju un reklāmas kampaņas mērķiem.

Kāda ir reklāmas Instagram cena?

Reklāmas cenu Instagram ietekmē dažādi faktori, kuru jāņem vērā reklāmas kampaņas izstrādē, tāpēc noteikt konkrētu cenu par reklāmas izvietošanu Instagram vidē būs iespējams mūsu speciālistiem tuvāk iepazīstoties ar tava uzņēmuma mērķauditoriju un reklāmas kampaņas mērķiem.