Mērķauditorijas Noteikšana

Iepazīsti savu mērķauditoriju – kas ir tavi esošie, potenciālie un vēlamie klienti, un kādās grupās tos iedalīt, lai maksimizētu reklāmas efektivitāti.

Datu analīze

Tavi klienti

Stratēģija

BUJ

Iepazīsti Savus Klientus

Lai nodrošinātu efektīvu reklāmas izstrādi un izvietošanu, tev ir jāiepazīst savi klienti! Mēs parūpēsimies par precīzu tavu klientu – mērķauditorijas – aprakstu izveidošanu un kategorizēšanu, lai nodrošinātu augstāku reklāmas atdevi.

Datu Analīze

Iegūsti dziļāku ieskatu savas mērķauditorijas paradumos un specifikā. Mēs veicam rūpīgu datu analīzi, lai izveidotu iegūtu pamata informāciju par pašreizējamiem, potenciālajiem un vēlamajiem klientiem. Tas ļauj pieņemt pārdomātus un pamatotus lēmumus attiecībā uz reklāmas mērķauditorijas noteikšanu, reklāmas izvietošanas laika izvēli un citiem faktoriem, kas būtiski ietekmē reklāmas atdevi.

Tavi Klienti

Iepazīsti savus klientus un to pirkšanas paradumus.

Izmanto iespēju veidot reklāmu, kas tiešā veidā uzrunā maksātspējīgus klientus, lai samazinātu kopējos reklāmas izdevumus un palielinātu ieguvumu, no katra reklāmā ieguldītā eiro.

Esošie Klienti

Izprast uzņēmuma esošos klientus ir viens no svarīgākajiem soļiem ceļā uz attīstību. Spēja atkārtoti piesaistīt esošo klientu uzmanību un noturēt tos savu klientu vidū ir viens no faktoriem, par ko aizmirst liela daļa uzņēmēju. Tomēr atkārtota pirkšana ilgtermiņā var kļūt par vienu no svarīgākajiem ienākumu avotiem.

Potenciālie Klienti

Uzzini, kas ir tavi potenciālie klienti un kā tos sasniegt, lai piesaistītu savas uzņēmumam un konvertētu tos maksājošos klientus. Izmanto datu analīzē balstītu informāciju, lai veidotu reklāmu, kas strādā tava uzņēmuma labā.

Vēlamie Klienti

Iztēlojies maksājošu klientu, kas vienmēr gatavs izvēlēties tava uzņēmuma piedāvāto produkciju vai pakalpojumus, to iesaka citiem potenciālajiem klientiem un vienmēr ir viegli sasniedzams. Tas varētu būt tava uzņēmuma vēlamais klients un mēs zinām, kā to atrast.

Stratēģija

Balstoties uz rūpīgā datu analīzē iegūto informāciju par tava uzņēmuma klientiem, izveidosim ilgtermiņa reklāmas stratēģiju, lai samazinātu izdevumus par reklāmas izvietošanu un iegūtu maksimālu augstu atdevi no katras reklāmas, kas izvietota izvēloties pareizo laiku un vietu, vēlamās auditorijas sasniegšanai.

Vēlos noskaidrot savu mērķauditoriju

Biežāk Uzdotie Jautājumi

Radušies jautājumi? Iespējams atbildi atradīsi starp mums biežāk uzdotajiem jautājumiem. Ja nē, droši raksti mums un mēs ar prieku atbildēsim.

Kāpēc nepieciešama mērķauditorijas definēšana?

Viens no svarīgākajiem iemesliem uzņēmuma mērķauditorijas definēšanai ir izdevumu samazināšana par reklāmu. Precīzi definēta uzņēmuma mērķauditorija ļauj veidot specifiskas un efektīvas reklāmas, kas sasniedz maksātspējīgus potenciālos klientus.