Mājaslapas Izveide

Mājaslapas izstrāde vai pielāgošana jaunākajām tendencēm digitālā mārketinga vidē.

Mājaslapas Izstrāde

Nišas analīze

Satura izstrāde

Web Dizains

Mājaslapas uzturēšana

Mājaslapas izstrāde

Mūsu specializācija ir WordPress mājaslapu, un WooComerce internetveikalu izveide.

Mēs nodrošinām pilnu izstrādes ciklu no izpētes, mērķu definēšanas un stratēģijas līdz pat apmeklētāju piesaistei un mājaslapas lietotāju uzvedības analīzei.

Strādājot ar KoldRiga, mājaslapu izstrāde neaprobežojas ar dizaina izveidi un programmēšanu. Mēs Jums palīdzēsim izvēlēties pārbaudītus rīkus, definēt reālus mērķus un izstrādāt efektīvas stratēģijas (SEO optimizācija, saturs, UX u. c.), lai Jūsu mājaslapa kļūtu par jaunu klientu magnētu un labāko pārdevēju.

Biznesa risinājums vai vizītkarte

Mājaslapa kā dārga vizītkarte internetā, kas neko nedara, vai daļa no biznesa procesa? Nereti jaunie uzņēmēji uz mājaslapu raugās kā uz rīku, kas  ļaus ātri piesaistīt klientus. Ir izveidota weblapa, piešķirts dizains, ievietots saturs, tomēr vēl aizvien tiek aizmirsts par virkni svarīgu aspektu. Mājaslapu veiksmīgu padara arī apdomīga lietotāju pieredzes veidošana, nokļūšana Google top pozīcijās un dažādi lietotāju piesaistes magnēti. Nevar aizmirst arī par mājaslapas ielādes ātrumu.

Mājaslapa ir iesaistīta biznesa procesā – tā spēj piesaistīt klientus, atvieglot dažādus procesus, sinhronizēt datus, piemēram, ar noliktavas sistēmu, automātiski veidot rēķinus, sniegt apmeklētājiem visu nepieciešamo informāciju.

Tehniskie risinājumi

Mēs lieliski pārzinām dažādas programmēšanas valodas, to iespējas un risinājums, tāpēc varam īstenot visdažādāko sistēmu integrāciju ar Jūsu mājaslapu:

  • Mailchimp, Mailigen u.c.,
  • sociālo tīklu integrācija,
  • automātiska rēķinu sagatavošana u.c. procesi,
  • CRM, finanšu, grāmatvedības, noliktavas un citu sistēmu datu importēšana un/vai eksportēšana un sinhronizēšana ar internetveikalu,
  • datu migrāciju no vecās sistēmas uz jauno,
  • un cita veida integrācija vai procesu automatizācija.

Mēs veicam integrācijas, kas atvieglos Jūsu uzņēmuma komandas darbu, minimizēs kļūdas un uzlabos procesus, palielinot Jūsu uzņēmuma efektivitāti.

Atslēgvārdu un konkurentu analīze

Pirms mājaslapas izstrādes ir ieteicams veikt padziļinātu izpēti. Tā ļauj noskaidrot noderīgu un svarīgu informāciju, kas nepieciešama lapas izstrādē. Atslēgvārdu izpēte noderēs, lai plānotu gan lapas struktūru, gan saturu, gan ilgtermiņa SEO aktivitātes, savukārt konkurentu izpēte noderēs, lai piešķirtu oriģinalitāti jaunai mājas lapai.

Atbilstošu mājaslapu palīdzēs izveidot arī nozares kopējās tendences un tirgus situācijas analīze. Tā ir iespēja smelties jaunas idejas, mācīties no citu pieredzes, apzināt klienta uzņēmuma stiprās un vājās puses utt.

Rezultātā mājas lapa, kas balstīta uz izpēti, būs daudz efektīvāka.

Mājaslapas satura izstrāde

Mājaslapa bez satura ir kā automašīna bez motora. Automašīna ir, bet tā nepilda savu uzdevumu. Saturam ir liela nozīme komunikācijā ar klientiem, uzņēmuma tēla veidošanā, kā arī augstas Google meklēšanas rezultātu pozīcijas nopelnīšanā.

No mājaslapas veida būs atkarīga tās struktūra, savukārt no struktūras – satura apjoms. Attiecīgi, izvēlētais satura risinājums ietekmēs mājas lapas izveides kopējo cenu.

Protams, vienmēr vari uzticēt satura izveidi kādam uzņēmuma darbiniekam, kas nav specializējies šajā jomā, tomēr jāpiebilst, ka tas būtu tas pats, kas lūgt dārzniekam izveidot Tava mājokļa interjeru.

Web dizains

Mūsu grafikas dizaina speciālisti ir gatavi īstenot Jūsu vizuālās ieceres izstrādājot unikālu dizainu. Savukārt, mājaslapu programmētāji ir gatavi to īstenot dzīvē.

Lapas struktūra

Arī mājaslapas koncepta plānošanai iespējamas dažādas pieejas. Tu vērsies pie izstrādātāja ar ideju par konkrētām mājaslapas sadaļām vai runā par mērķiem un lietām, ko vēlies atrisināt ar mājaslapas palīdzību.

Mājaslapas koncepta plānošana var ietvert to, kādas būs sadaļas, kāda informācija tiks izvietota, kā tā tiks atainota, kādas funkcijas mājaslapā paredzētas. Tāpat risināmo jautājumu vidū varētu būt produktu filtra un meklētāja izveide, pirkuma veikšanas magnēti.

Ja mājaslapas izstrādātājs nedomā par lietotāju pieredzi, dizainu, mājaslapas administrēšanu, biznesa procesiem un tās darbību ilgtermiņā, tas arī ietekmēs izmaksas. Nepārdomāts mājaslapas koncepts pieprasīs veikt jaunas izmaiņas vēlāk.

Mājaslapas uzturēšana

Mūsu uzņēmuma speciālisti nodrošinās Jūsu interneta resursa stabilu un nepārtrauktu darbību visu diennakti.

Ne vienmēr ir iespējams izsekot visu lapu korektu darbību, kontrolēt hostinga un domēna apmaksas datumus utt. Izmantojot tehniska atbalsta pakalpojumu, Jūsu vietne būs mūsu speciālistu uzraudzībā.

Vietnē jebkurā laikā var rasties tehniskas problēmas, kas novedīs pie nepareizas satura attēlošanas vai neiespējamības pilnā mērā izmantot interneta resursu. Tehniskie traucējumi, vīrusi, kā arī hakeri – nav neparasta situācija. Turklāt Jūs varat aizmirst apmaksāt domēnu vai hostinga pakalpojumus, kā rezultātā piekļuve mājaslapai tiks bloķēta.

Mājaslapas uzturēšanas speciālisti regulāri pārbauda visu vietnes darbību, saišu aktualitāti un arī iepriekš informē Jūs par nepieciešamību samaksāt par hostinga pakalpojumiem. Ja tiek atklātas kļūdas, tās uzreiz tiek labotas.

Pieteikties mājaslapas izstrādei

Biežāk Uzdotie Jautājumi

Uzzini atbildes uz jautājumiem, ko mūsu klienti visbiežāk uzdod mūsu speciālistiem saistībā ar mājaslapu izstrādi.

Cik maksā mājaslapas izveide?

Pēc iepriekš minētā ir skaidrs, ka mājaslapas izstrādi ietekmē daudzi un dažādi faktori. Tam visam klāt jāmin katra uzņēmuma īpašības un vēlmes, ko kurām izriet nepieciešamība veidot unikālu pieeju mājaslapas izstrādei.

Cenas par mājaslapas izstrādi svārstās plašā amplitūdā, tāpēc par jums vēlamā risinājuma īstenošansas iespējām lūdzam sazināties ar mūsu speciālistiem.

Cik maksā mājaslapas uzturēšana?

Mājaslapas uzturēšanas cenas, tāpat kā mājaslapas izstrādes cenas ir atkarīgas no dažādiem faktoriem un lielākoties tiek noteiktas individuāli, balstoties uz uzņēmuma īpatnībām, mājaslapas uzturēšanas tehniskajām prasībām un informācijas atjaunošanas apjomu.

Kas ir hostings?

Hostings ir interneta mājas lapu un dažādu citu digitālu failu uzturēšana uz īpaša dators jeb servera. Jebkurš digitāls fails, tajā skaitā mājas lapa, sastāv no konkrēta datu apjoma un lai to būti iespējams apskatīt, šim digitālajam failam ir jāglabājas uz kāda datora servera.

Ja ir nepieciešams, lai šis fails ir pieejams plašākai sabiedrībai jebkurā laikā, serverim, uz kura tas glabājas ir vienmēr jābūt darba kārtībā. Vienkāršāk sakot, hostings ir pakalpojums, kas nodrošina dažādu digitālu datu nepārtrauktu pieejamību jebkurā vietā pasaulē, kur ir interneta pieslēgums.