Grafiskais Dizains

Visa veida grafiskā un web dizaina darbu izstrāde, pielāgošana un drukas failu sagatavošana.

Grafiskais Dizains

Web Dizains

Maketēšana

Drukas Failu Sagatavošana

Grafiskā Dizaina Izstrāde

Nodrošinām visa veida grafiskā dizaina darbu izstrādi reklāmas materiālu izveidei, mājaslapām un drukas materiāliem.

Musu grafiskā dizaina speciālisti parūpēsies par jūsu ideju īstenošanu, piedāvājot logo izveidi jūsu uzņēmuma, stila grāmatas izveidi, kā arī visa veida reklāmas darbu izstrādi.

Web Dizains

Augstas kvalitātes Web dizaina risinājumi dažāda veida digitālajām vajadzībām.

Mēs parūpēsimies par funkcionālu un visām prasībām atbilstoša Web dizaina izstrādi, pēc nepieciešamības to iekļaujot plašakās reklāmas kampaņās.

Mājaslapas Dizaina Izstrāde

Lai tava uzņēmuma mājaslapa būtu lietotājiem draudzīga un vizuāli atbilstu uzņēmuma identitātei, uztici mājaslapas dizaina izstrādi pieredzējušiem Web dizaina speciālistiem, kas parūpēsies par izcila rezultāta sasniegšanu, bet mūsu Web izstrādes speciālisti nodrošinās izstrādātā dizana ieviešanu dzīvē.

Maketēšana

Augstas kvalitātes maketēšanas pakalpojumi visa veida maketu izstrādei.

Parūpēsimies par žurnālu, bukletu, reklāmas plakātu un citu reklāmas materiālu maketēšanu, lai nodrošinātu veikmsīgu reklāmas kampaņu īstenošanu.

Drukas failu sagatavošana

Nodrošinām visa veida reklāmas materiālu sagatavošanu drukai, lai garanētu augstākās kvaliātes drukas rezultātus.

Reklāmas Materiālu Druka

Papildus grafiskā dizaina izstrādei un drukas failu sagatavošanai piedāvājam veikt reklāmas materiālu druku un izvietošanu pilsētvidē.

Vizītkaršu Druka

Iegūsti un izmanto augstas kvalitātes vizītkartes, kas ļaus tev izcelties konkurentu vidū. Mēs parūpēsimies par vizītkaršu dizaina izstrādi, drukas failu sagatavošanu un vizītkaršu druku, par jums pieņemamu cenu.

Pieteikties Grafiskā Dizaina Izstrādei

Biežāk Uzdotie Jautājumi

Radušies jautājumi par grafiskā dizaina pakalpojumiem? Iespējams, atbildi atradīsi pie mums biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Cik maksā vizītkaršu izgatavošana?

Vizītkaršu izgatavošanas cenas tiek noteiktas individuāli, balstoties uz klienta vēlmēm un vajadzībām, kas nosaka to, cik laika nepieciešams vizītkaršu dizaina izstrādei un drukas faila sagatavošanai.