Informācija par dažādām reklāmas iespējām vienmēr spējusi radīt zināmu apjukumu uzņēmējiem, kas vēlējušies sasniegt jaunus klientus un uzlabot pārdošanas rādītājus.

Tad nāca Covid krīze un dažada veida reklāmas piedāvājumi (jaunas aģentūras) nudien saradušies kā sēnes pēc lietus.

Katram savs piedāvājums, kas solas izcilus rezultātus, turklēt esot lieliski piemēri, kas tos pamato. Facebook reklāmas, SEO, e-pastu mārketings vēl tāds un šitāds kanāls, kurā pavisam noteikti vērts ieguldīt.

Ko darīt?

Vienotas atbildes nav. Tomēr svarīgi saprast, ka tas, kas strādā vienam, ne vienmēr strādās kādam citam. Tas protams nenozimē, ka par visu varu jācenšas atšķirties un meklēt kaut ko jaunu. Galu galā, iešana pa drošu ceļu var darboties pat ļoti labi.

Tomēr jāņem vērā, ka katrs uzņēmums, tā piedāvājums, tēls utt, ir unikāls. Līdz ar to, jādomā arī par dažādu, atšķirīgu reklāmas iespēju izmantošanu.

Un tālāk, jāveic gluži vienkārša testēšana, lai noskaidrotu, kas darbojas un kas nenes vēlamo rezultātu.

Individualitāte

Tas viss varētu šķirt gluži pašsaprotami, tomēr pieredze rāda, ka neskaitāmu uzņēmumu pieeja reklāmai aprobežojas ar domāsanu: redzēju, ka šis kādam palīdzēja veicināt izaugsmi, tad nu darīsim tieši to pašu.

Ja vēlies būt soli priekšā, neseko citiem tieši pa pēdām.

Veiksmīgus reklāmas risinājumus, ko izmanto arī tavi konkurenti, ir iespējams papildināt ar vēl citām mārketinga aktivitātēm, lai atrastu kombināciju, kas izceļ tavu individuālo piedāvājumu.

Bet kā, ar citu uzņēmumu rezultātiem?

Protams, šāda pieeja darbam nevar tikt tā vienkārši pamatota statistikā vai citu uzņēmumu rezultātos.

Atsevišķas mārketinga aktivitātes, Facebook reklāmu izmantošana u.c. var tikt pamatota ar skaitļiem, par iepriekš sasniegtajiem rezultātiem, ko aģentūra nodrošinājusi saviem klientiem.

Veidojot individuālu pieeju tas nebūs tik viegli.

Turklāt, taisnības labad jāmin, ka bieži vien, gluži vienkārša pieeja darbam tik tiešām var būt labākais risinājumus. Šajā gadījumā viss ir atkarīgs no aģentūras godprāta. Būt atklātiem un patiesiem pret saviem klientiem.